Nimekirja

  • Saate tooteid enda nimekirja lisada.

Saates nimekirja endale e-postiga, saate brošüüri ja ohutuskaardi oma postkasti PDF-vormingus.

SaadaPrindi

KiiltoClean Eesti ladu ja kontorid

Palume tellimused edastada e-maili või telefoni teel.

Tallinna kontoris kaardimakse ja sularahaga arveldamise võimalus puudub. Tellitud kauba eest tasumine vaid väljastatud arve alusel ülekandega.


TÖÖSTUS
Marko Uuskar - müügikonsultant
+372 56 240 490
marko.uuskar@kiilto.com

Marek Valter - suurkliendi müügijuht
+372 56 660 049
marek.valter@kiilto.com

Märt Väljaots - müügikonsultant
+372 56 220 335
mart.valjaots@kiilto.com


PÕHJA-EESTI TEENINDUSPIIRKOND:
Visase 5, 11415 Tallinn
Telefon: +372 654 6650
e-mail: info@kiiltoclean.ee

Kontor avatud: E-R 08:30-17:00
Ladu avatud: E-R 08:00-16:30

Oliver Johanson - tootejuht
+372 56 625 528
oliver.johanson@kiilto.com

Sander Knäzev - müügikonsultant
+372 51 913 131
sander.knazev@kiilto.com

Reimo Lipp - müügikonsultant
+372 56 977 244
reimo.lipp@kiilto.com

Sirje Paletzky - tootejuht, koolitaja
+372 56 250 060
sirje.paletzky@kiilto.com



LÄÄNE-EESTI TEENINDUSPIIRKOND:
Lao 8, 80010 Pärnu

Henri Bärlin - müügikonsultant
+372 56 250 029
henri.barlin@kiilto.com

Mati Bärlin - müügikonsultant
+372 56 475 905
mati.barlin@kiilto.com



LÕUNA-EESTI TEENINDUSPIIRKOND:
Turu 34, 50104 Tartu
Telefon: +372 742 8303

Kontor avatud: E-R 08:30-17:00

Ülo-Sverre Seppa - müügikonsultant
+372 56 204 994
ulo-sverre.seppa@kiilto.com

Reimo Lipp - müügikonsultant
+372 56 977 244
reimo.lipp@kiilto.com



IDA-EESTI TEENINDUSPIIRKOND:
Rakvere 14, 41532 Jõhvi

Aivar Metsar - müügikonsultant
+372 56 924 314
aivar.metsar@kiilto.com

Jaga seda lehte
Bonsky