Nimekirja

  • Saate tooteid enda nimekirja lisada.

Saates nimekirja endale e-postiga, saate brošüüri ja ohutuskaardi oma postkasti PDF-vormingus.

SaadaPrindi

KiiltoClean Eesti ladu ja kontorid

Teadaanne!

Tänase pandeemia olukorra tõttu oleme sulgenud Tallinna ja Tartu kontori kõigile külalistele. Palume lepingulistel klientidel edastada tellimused meie e-posti aadressi vahendusel või telefoni teel.
Eraklientidele müüki ei toimu ja kauba välja saatmine toimub vaid kullerteenust kasutades.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

KiiltoClean OÜ




TÖÖSTUS (Toiduainetööstus, metallitööstus ja pesulad)
Marko Uuskar - Müügiesindaja
+372 56 240 490
marko.uuskar@kiilto.com

Marek Valter - Võtmekliendihaldur
+372 56 660 049
marek.valter@kiilto.com

Märt Väljaots - Müügiesindaja
+372 56 220 335
mart.valjaots@kiilto.com


PÕHJA-EESTI TEENINDUSPIIRKOND:
Visase 5, 11415 Tallinn
Telefon: +372 654 6650
e-mail: info.kiiltoclean.ee@kiilto.com

Kontor avatud: E-R 08:30-17:00
Ladu avatud: E-R 08:00-16:30

Oliver Johanson - Tootegrupi juht
+372 56 625 528
oliver.johanson@kiilto.com

Sander Knäzev - Müügiesindaja
+372 51 913 131
sander.knazev@kiilto.com

Reimo Lipp - Müügiesindaja
+372 56 977 244
reimo.lipp@kiilto.com

Sirje Paletzky - Tootegrupi juht, koolitaja
+372 56 250 060
sirje.paletzky@kiilto.com



LÄÄNE-EESTI TEENINDUSPIIRKOND:
Lao 8, 80010 Pärnu

Henri Bärlin - Müügiesindaja
+372 56 250 029
henri.barlin@kiilto.com

Mati Bärlin - Müügiesindaja
+372 56 475 905
mati.barlin@kiilto.com



LÕUNA-EESTI TEENINDUSPIIRKOND:
Turu 34, 50104 Tartu
Telefon: +372 742 8303

Kontor avatud: E-R 08:30-17:00

Ülo-Sverre Seppa - Müügiesindaja
+372 56 204 994
ulo-sverre.seppa@kiilto.com

Reimo Lipp - Müügiesindaja
+372 56 977 244
reimo.lipp@kiilto.com



IDA-EESTI TEENINDUSPIIRKOND:
Rakvere 14, 41532 Jõhvi

Aivar Metsar - Müügiesindaja
+372 56 924 314
aivar.metsar@kiilto.com

Jaga seda lehte
Bonsky